wtorek, 21 stycznia 2014

KOCYKI NA DRUTACH

KOCYKI NA DRUTACH

Wraz z Nowym Rokiem, chciałabym pokazać Wam nowe prace i nową ofertę :-) 
W tym roku postanowiłam wzbogacić i rozszerzyć swoją działalność o nowe materiały i metody wykonania poszczególnych prac. Większość moich pomysłów nadal będzie skupiać się w obszarze najmłodszych, bo takie jest akurat zapotrzebowanie z mojej i Waszej strony, bo lubię wymyślać i tworzyć rzeczy dotyczące naszych milusińskich i mam głowę pełną pomysłów na kolejne prace związane z nimi i dla nich :-)

Zamierzam też poczynić kilka inwestycji, by urealnić swoje plany, ale to tylko z korzyścią dla przedmiotów, które tutaj będę pokazywać i oferować :-)
Dlatego zachęcam do zaglądania na mojego bloga w tym roku. Znajdziecie tu sporo ciekawych i nowych rzeczy ;-)

Jeden z pierwszych pomysłów i realizacji, to kocyki niemowlęce robione na drutach z mięciutkiej, przyjemnej i kolorystycznie zachęcającej włóczki.


Na powyższych zdjęciach pokazane są trzy zrobione kocyki z różnej włóczki i różną techniką, tak na próbę, na początek, ale zdecydowanie pod każdym względem (ładności, miękkości, przyjemności i lekkości) wygrywa kocyk w kolorze morskim. Dlatego poniżej jego charakterystyka oraz zdjęcia solo :-)


Kocyk wykonany jest ręcznie, na drutach, z bardzo dobrej gatunkowo włóczki akrylowej Bella Red Heart. Wymiary prezentowanego tutaj kocyka to 58 x 80 cm. Po praniu w 40 stopniach w proszku dziecięcym, nie zmienia kształtu, nie farbuje.Kocyk nadaje się do zawinięcia lub przykrycia maleństwa w łóżeczku lub wózku. Może śmiało posłużyć noworodkowi w pierwszych dniach pobytu w szpitalu tuż po narodzinach, zamiast rożka. Z pewnością będzie również milutkim prezentem z okazji narodzin :-)


Kocyki w tym lub w innych kolorach, robione są na zamówienie. Po wyborze koloru, przesyłam mailem poglądowy obrazek włóczki z odcieniem wybranego koloru i ustalamy szczegóły realizacji zamówienia. Czas zrobienia kocyka, o wymiarach zbliżonych do 58 x 80 cm, uzależniony jest od ilości zamówień i może wynieść do 10-12 dni roboczych. Ze względu, na ręczne wykonanie każdego kocyka, rozmiarowo mogą się nieznacznie różnić.
Kolory włóczki do wyboru: morski (jak na zdjęciu powyżej), jasny niebieski, jasny seledyn, szary, biały, ecru, fiolet, bordo, żółty, czarny, czerwony, pomarańczowy, rudy, melanż rudy, melanż śliwka, oliwka, brąz, marengo.

Dla Państwa komfortu transakcja może odbyć się przez, któryś z portali sprzedażowych, na których konto posiada moja firma (np. DaWanda, Allegro).

Zachęcam serdecznie do kontaktu mailowego kauri.kontakt@gmail.com i składania zamówień.
Na pewno się Państwo nie zawiedziecie, a obdarowany maluszek będzie szczęśliwy pod takim kocykiem :-)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz